Krasobruslař Evgenia Medvedeva: Biografie A Osobní život

Obsah:

V poslední době se v tisku neustále objevují nové zprávy a pověsti o populární krasobruslařce Evgenia Medvedevové. Úspěšně vyhrává ceny, dobývá sportovní vrcholy. Její sbírka obsahuje obrovské množství medailí a titulů. Existuje také rekord, který Evgenia dokázala vytvořit během mistrovství týmů.

Talentovaná bruslařka a krásná dívka Evgenia Medvedeva

Evgenia Armanovna Medvedeva se narodila v listopadu 1999. Stalo se to v hlavním městě. Můj otec se zabýval podnikatelskou činností. Dívka si však vzala jméno své babičky. Máma - Zhanna Devyatova. V mládí se také věnovala krasobruslení. Byla to Zhanna, kdo poprvé vzal dívku do sportovní sekce. Ano, a Zhenya nebyla proti, protože rád sledoval výkony bruslařů. Obzvláště se mi líbily konkurenční programy Evgeniho Pľuščenka.

Prvním trenérem je Lyubov Yakovleva. Dívka začala své první hodiny pod jménem Babasyan a až nakonec se rozhodla ji změnit. V průběhu času Yakovleva odešla na mateřskou dovolenou a Elena Selivanova začala studovat s Evgenia. Mladá dívka věnovala veškerý svůj čas tréninku. Na hry s vrstevníky už nezbyla žádná síla. Evgenia si ale nikdy nestěžovala. Kromě krasobruslení ji přitahovalo malování.

Ve věku 8 let začala Wife trénovat pod vedením Eteri Tutberidze. Evgenia si uvědomila, že dětství skončilo ve věku deseti let. Začala pracovat ještě tvrději. Po 2 letech začala reprezentovat národní tým. O nějaký čas později se uskutečnil debut na Grand Prix. Talentovaná bruslařka úspěšně obešla své soupeře, když vyhrála první linii.

Školení trvalo velmi dlouho. Dívka však nezapomněla na trénink. Ve škole se učila výborně. Přitahovaly se zejména disciplíny jako historie a biologie.

Sportovní kariéra

Eugenovu úspěchu pomohlo dosáhnout takových povahových rysů, jako je tvrdá práce a vytrvalost. Po svém debutu v Lotyšsku na Velké ceně odešla dívka do Polska. A opět Evgenia vyhrává. Poprvé čelila tvrdé konkurenci při vystoupení v Japonsku. Evgenia dokázala vyhrát jen třetí místo a podlehla svým krajanům.

V roce 2014 proběhly nové soutěže. Ruský šampionát jí vynesl pouze sedmé místo. Je však třeba mít na paměti, že dívka soutěžila s již dospělými krasobruslaři. Ale mezi juniory jsem byl čtvrtý. Úspěch se dostavil za pár měsíců. Na pódium vystoupila krasobruslařka Evgenia Medvedeva, která získala druhé místo v národním poháru v kategorii seniorů. Díky tomu mohla vystoupit na mezinárodní scéně. Významnou roli v tom sehrála skutečnost, že byla zraněna Adelina Sotnikova.

Výkon na juniorském turnaji přinesl Eugenia bronzové medaile. Dívku mohli obejít pouze krajané. Období 2014 až 2015 bylo úspěšné. Manželka sebevědomě prošla dvěma etapami poháru Grand Prix. Soutěž se konala v Barceloně. Mimochodem, Evgenia zvítězila v obou fázích. Ve svém projevu na ruském šampionátu získal krasobruslař třetí místo. Turnaj juniorů však přinesl zlaté medaile. Pak byla cesta do Tallinnu. Evgenia opět zaujímá první linii.

V roce 2015 začala dívka hrát v kategorii dospělých. Na turnaji na Slovensku dosáhla vynikajících výsledků. A výkony v Milwaukee přinesly vítězství vůbec. Díky úspěšným bruslím v minulých fázích Velké ceny se talentovaná krasobruslařka dokázala dostat do závěrečné fáze. Výsledkem bylo, že získala zlato a porazila takové soupeře jako Mao Assad a Elena Rodionova. Ruský šampionát skončil vítězstvím Evgenia. V roce 2016 Evgenia nejprve vyhrála mistrovství Evropy a poté mistrovství světa.

Ve svém projevu v roce 2016 v Bostonu překonala rekord 150, 10 bodů. Letos Evgeniya úspěšně získala první místa ve všech startech. Díky tomu byl získán titul mistra sportu. Vyhrála také soutěže, které se konaly v roce 2017. Další rekord byl překonán v Tokiu. V krátkém programu zaznamenala Evgenia 80, 85 bodů.

V roce 2018 vystoupila Evgenia na olympijských hrách. Den předtím zažila trauma. V důsledku toho udělala v krátkém programu malou chybu, a proto prohrála s Alinou Zagitovou. Mimochodem, čísla, která ukazovala Eugenia, patřila k nejkrásnějším.

Cesta k novým úspěchům

V roce 2018 mohli fanoušci vidět oblíbeného krasobruslaře v televizním pořadu „Doba ledová. Děti . Stala se co-hostitel Alexej Yagudin. Zároveň bylo nejtěžší rozhodnutí o změně trenéra. Evgenia poděkovala Eteri za všechno, co pro ni udělala. Novým trenérem je Kanaďan Brian Orser. Zprávy vedly k vlně negativity. Podle Eteri s ní Evgenia nejen nemluvila o odchodu, ale také neodpovídala na hovory. Samotná dívka to odmítla komentovat.

Osobní život

Jak žije dívka mimo tréninkový proces? Evgenia má opravdu ráda vše, co souvisí s asijskou kulturou. Raději poslouchá hudbu korejské skupiny EXO, má rád anime a kreslí velmi dobře. Podle Eugenia, nebýt krasobruslení, by se mohla stát vizážistkou. Raději utajuje svůj osobní život. Prakticky není čas na milostné vztahy, tk. všechny síly jsou vynakládány na sport. V biografii dívky není místo pro intriky a romantiku.

Populární bruslař má účet Instagram. Pravidelně potěší předplatitele novými fotografiemi, sdílí sportovní úspěchy a události, které se odehrávají v životě. Zastává názor, že úspěchu lze dosáhnout tvrdou prací na sobě. Samotný talent nestačí.