Maxim Sheiko: Biografie, Kreativita, Kariéra, Osobní život

Obsah:

Sheiko Maxim Nikolaevich je současný mistr sportu ve vzpírání. Na jeho účtu je mnoho cen a vítězství ve sportovních soutěžích.

Maxim Sheiko: biografie, kreativita, kariéra, osobní život

Životopis

Budoucí šampión ve vzpírání se narodil na konci 80. let na okraji Ruska ve městě Kholmsk. Jako teenager se Maxim dozvěděl o existenci sportu, kterému by se věnoval celý život. Jakmile student přišel do místní sekce vzpírání, trenér v něm viděl potenciál.

obraz
obraz

Mladá Sheiko trénovala s velkou vytrvalostí a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Sportovec předvedl své první úspěchy na místním turnaji, který se konal na počest městského svátku počátkem roku 2000. Ve věku 16 let podlehl mladý vzpěrač čince více než dvě stě kilogramů, zvedl si ji přes hlavu a ve své váhové kategorii překonal v roce 2004 světový rekord v čince čisté a trhané.

obraz
obraz

Kromě sportovních úspěchů nezapomněl významný sportovec na duševní vývoj. Po dokončení 11 školních tříd jsem se rozhodl získat vysokoškolské vzdělání. Vystudoval sport na univerzitě.

Sportovní úspěchy

Po úžasném výkonu na svém prvním prvním turnaji se Maxim začal aktivně účastnit různých soutěží. O rok později šel na evropské juniorské mistrovství a získal své druhé skvělé vítězství ve svém oblíbeném sportu. Poté se zúčastnil soutěží na Kanárských ostrovech a v Rusku, získal druhé a třetí místo.

obraz
obraz

V roce 2009 se zúčastnil soutěže ve vzpírání na jihu Ruska, ve skupině účastníků, jejichž hmotnost byla nižší než 105 kg. Prakticky vyhrál, ale kvůli rozdílu ve zvednuté hmotnosti získal stříbrnou medaili.

obraz
obraz

Po 3 letech se vrátil do Evropy a opět zůstal na druhém místě. Poté odešel do Cheboksary a snadno získal zlatou medaili na místních soutěžích. Rok po porážce na evropském turnaji byl vybrán jako sportovec, který by měl nosit olympijskou pochodeň ve městě Soči. O rok později vyhrál ruský pohár ve vzpírání kombinovaný v obvyklé váhové kategorii pro Sheiko.

Politická aktivita

Maxim Nikolaevich měl vždy pozitivní vztah k politice. Dlouho předtím, než se stal členem zákonodárného sboru svého rodného města, podporoval politické směřování „Jednotné Rusko“. Do své současné pozice se dostal kvůli rezignaci předchozího zástupce tohoto postu. V roce 2017 byl Sheiko vybrán jako kandidát, který je schopen zaujmout tento post, dostal zvláštní volební certifikát.

Moderní život

Na podzim roku 2018 vyšel MSMK ve vzpírání poprvé po dlouhé době na Všeruském turnaji ve své disciplíně z prvního místa. V současné době kombinuje politické povinnosti a koučování na dětské sportovní škole ve městě Kholmsk. O osobním životě slavného siláka je známo pouze to, že má milovanou manželku a dvě děti.